*:•.مشق مهر.•:*
این وبلاگ به آدرسhttp://mashghemehr.blogfa.com انتقال یافته است و در آدرس جدید بروزرسانی می گردد 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

1) املا به صورت گروهی. به این شکل که بچه‌ها را به گروه‌های 5 یا 6 نفره تقسیم می‌کنیم و در هر گروه، هر خط را یک نفر از گروه می‌نویسد و در انتها نمره گروهی می‌دهیم و آن املا در پوشه کار گروه‌ها قرار می‌گیرد.

 

ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/۱۸ ] [ ٤:٥٤ ‎ق.ظ ] [ جوادی منش ] [ نظرات () ]

درپیشگاه خداوندعزوجل هیچ عملی محبوب ترازنمازنیست

                                                          حضرت علی (ع)

درمیان همه ی اموردنیاتنهاچیزی که می تواندانسان رامستقیم به کمال لایق خودبرساندنماز می باشد،بدون تردیدهمه ی کودکان بالفطره استعدادپذیرش وانجام تکالیف مذهبی رادارندامِّا آنچه  که مهم است چگونگی روشهای ارائه یاعرضه نمودن اسباب رشدیاآئین الهی است ، کودکان و  نوجوانان دریادگیری وکسب عادات مطلوب بیش ازآن که متاثراززبان منطق و استدلال باشند، وجودشان مملوازعواطف واحساسات بوده ، مستعدپذیرش ازطریق زبان مهرومحبت هستند .


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/۱۸ ] [ ٤:٥۱ ‎ق.ظ ] [ جوادی منش ] [ نظرات () ]
         یکی از دغدغه های والدین نیم چاشت مناسب و سالم برای زنگ تفریح کودکشان در مدرسه است . گرچه بعضی از دانش آموزان و شاید والدین آنها ترجیح دهند تا چیزی از بوفه مدرسه یا اغذیه فروشی تهیه کنند اما این گروه باید بدانند که این مواد خوراکی جزء مواد غذایی کم ارزش محسوب می شوند ......

ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/۱۸ ] [ ٤:٢٢ ‎ق.ظ ] [ جوادی منش ] [ نظرات () ]

تدریس و انواع روشهای ارائه آن از بحث های اساسی علمای تعلیم و تربیت بوده است تا بدانجا که منجر به ارائه تعاریف و نظرات گوناگون شده است.

در ساده ترین تعریف از فرهنگ معین تدریس عبارت است از درس گرفتن ، درس دادن و درس گویی .

در فرهنگ معاصر هزاره انگلیسی – فارسی تدریس به معنای درس دادن ،معلمی کردن ، آموختن بیان شده است.

بعضی تدریس را «بیان صریح معلم درباره آنچه باید یاد گرفته شود » می دانند و گروهی دیگر تدریس را « همورزی متقابلی می دانند که بین معلم و شاگرد و محتوا در کلاس درس جریان دارد » تعریف می کنند . عده زیادی از مربیان و متخصصان تعلیم و تربیت « فراهم آوردن موقعیت و اوضاع و احوالی که یادگیری را برای شاگردان آسان کند » را تدریس نامیده اند...........


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/۱۳ ] [ ٩:۱٥ ‎ق.ظ ] [ جوادی منش ] [ نظرات () ]

 عکسهای مربوط به انتخابات شورای دانش آموزی را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید

                               


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/٥ ] [ ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ ] [ جوادی منش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

مهربانی نقش هر نقاش نیست هر که نقشی را کشید نقاش نیست نقش را نقاش معنا میدهد مهربانی نقش یار است حیف که یار نقاش نیست ****************************** دانی نازنینم ،می توانی ، راحت اسرار سعادت را بدانی رمز خوشبختی انسان نیست جز این، مهربانی ، مهربانی ، مهربانی ***************************** کاش میشد بر جدایی خشم کرد، شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد، کاش میشد خانه ای از مهر ساخت، مهربانی را در آن سرمشق کرد ****************************** یادمان باشد از امروز جفایی نکنیم، یا که در خویش شکستیم صدایی نکنیم، یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند، طلب عشق به هر بی سروپایی نکنیم، مهربانی صفت بارز عشاق خداست، یادمان باشد از این کار ابایی نکنیم.
امکانات وب
نماز از آینه تصویر
 زنگ انشا
 تلالوء اندیشه
مشهد شهربهشت


كد لوگوي ماجاوا اسكریپت